SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Leki i preparaty dozwolone oraz zakazane
aqua_xx
Posty: 67
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 12:07 am

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: aqua_xx » wt kwie 20, 2021 3:16 pm

Koty z Forum, które też miały sensor, to moja Koszmara i Maciek z Łodzi.

Pozdrawiam :)

Szprotka
Posty: 32
Rejestracja: śr sie 09, 2017 11:51 pm

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: Szprotka » ndz sty 30, 2022 9:00 am

Czy ktoś z Was się orientuje, czy jest możliwość jeszcze zakupu czytnika gdy telefon nie jest kompatybilny z aplikacją?
Nie mogę ściągnąć aplikacji - pokazuje mi w sklepie Google, że jest to niemożliwe dla naszego kraju.

Koci
Posty: 427
Rejestracja: pt paź 26, 2018 8:45 am

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: Koci » czw cze 30, 2022 11:15 pm

Nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualne, ale tak, możesz zamówić czytnik który jednocześnie jeat glukometrem - można wiec go używać jako zwykły glukometr tak na co dzień, albo jako czytnik gdy się założy sensor. U nas ten czytnik średnio się sprawdzał - nie wiedziałam jak eksportować dane i ostatecznie i tak używam aplikacji na telefonie (trzeba mieć ten system NFC w telefonie). Aplikacja jest tez spoko bo łatwo udostępniać dane lekarzowi lub innej osobie (np podczas wyjazdu).

Awatar użytkownika
Oscietra
Posty: 305
Rejestracja: pt kwie 30, 2021 12:26 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: Oscietra » ndz lip 03, 2022 5:53 pm

Koci pisze:
czw cze 30, 2022 11:15 pm
Nie wiem czy pytanie jest jeszcze aktualne, ale tak, możesz zamówić czytnik który jednocześnie jeat glukometrem - można wiec go używać jako zwykły glukometr tak na co dzień, albo jako czytnik gdy się założy sensor. U nas ten czytnik średnio się sprawdzał - nie wiedziałam jak eksportować dane i ostatecznie i tak używam aplikacji na telefonie (trzeba mieć ten system NFC w telefonie). Aplikacja jest tez spoko bo łatwo udostępniać dane lekarzowi lub innej osobie (np podczas wyjazdu).
Koci, macie sensor? Ile on wytrzymuje jak się założy kotu? Ile kosztuje? Gdzie zakładaliście?
Oliver | 14 lat | dachowiec
cukrzyca po raz drugi | kardiomiopatia przerostowa | przewlekła choroba nerek
Aktualny dzienniczek | Nasz wątek

Awatar użytkownika
Irunia
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 18, 2022 12:17 pm

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: Irunia » pt lip 22, 2022 10:40 pm

Dzień dobry wszystkim :)
Ja bardzo poważnie myślę nad zalożeniem sensora, chociażby w celu monitoringu, mojego wyjazdu albo żeby trochę odetchnąć, bo kłucie w uszy mojego Irysa doprowadzi i mnie, i jego do nerwicy :(( w przyszłym tygodniu będę rozmawiać na ten temat z moim wetem, w razie czego zacznę poszukiwania kogos, kto się tego podejmie (Wrocław/Legnica).
Zastanawiam się, czy sensor można samemu zdjąć po tych 14 dniach, czy trzeba jechać do weta?

jdvd
Posty: 45
Rejestracja: pt lip 23, 2021 12:43 pm

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: jdvd » sob lip 23, 2022 8:07 am

Sama zdejmuję - powoli odklejam odciągając od skóry. Kot znosi to spokojnie.

Awatar użytkownika
Irunia
Posty: 47
Rejestracja: pn lip 18, 2022 12:17 pm

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: Irunia » ndz lip 24, 2022 6:25 pm

Dziękuję za info, zawsze to jeden stresujący wyjazd mniej. Aczkolwiek ja obecnie mam problem nawet z przemyciem uszu, więc pewnie podejdę z wielkim lękiem do tego :)

DahliaInosensu
Posty: 78
Rejestracja: ndz maja 09, 2021 6:54 pm

Re: SENSOR DO CIĄGŁEGO POMIARU GLUKOZY wszczepiany kotom

Post autor: DahliaInosensu » śr wrz 07, 2022 6:11 am

Czy ktos instalował sensor w Warszawie i moglby polecic lecznice ktora sie tego podejmie?

ODPOWIEDZ