Karmniki automatyczne dla kota

Karmy komercyjne, BARF
OKI
Posty: 2109
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 9:46 pm
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Karmniki automatyczne

Post autor: OKI » czw mar 05, 2015 8:03 pm

Wiesz, skoro on już się przekonał, którędy się dostać do środka, to będzie broił, aż rozbroi, nawet kosztem połamania.
Możesz spróbować jeszcze wyciągnąć odrobinę to kółko w środku - ono się składa z dwóch części na wcisk (dość mocno wciskane). Może da się je trochę rozsunąć, żeby podnieść górną część, to wtedy nie będzie miejsca do latania.

A czy jak nakładasz tę ostatnią, górną pokrywę, to też daje się wyciągnąć ta mała?

Sihaja
Posty: 1087
Rejestracja: czw sty 08, 2015 9:46 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Joachim

Post autor: Sihaja » czw mar 05, 2015 8:08 pm

Z tą małą już doszłam, co robiłam źle. Już jest ok. :) Swoją drogą, ile on ma siły, żeby podnieść całą górę. Dla mnie to ciężko zrobić...

Marzi
Posty: 388
Rejestracja: śr mar 11, 2015 11:23 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Karmniki automatyczne

Post autor: Marzi » czw mar 12, 2015 1:04 pm

Czy ktoś ma taką miskę?
http://www.petsafe.pl/zaawansowana-misk ... d-895.aspx#

Jest duża i droga, ale wygląda solidnie więc może warto? Mój kociak jest spryciarzem i boję się, że nauczy się otwierać całą tą pokrywkę z tych mniejszych misek.

Awatar użytkownika
Inez87
Posty: 9893
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 3:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Karmniki automatyczne

Post autor: Inez87 » czw mar 12, 2015 4:58 pm

Marzi, napisz w sprawie karmnika do Sihaji - jej Joachim to prawdziwy Bond w tej kwestii 8-) lub do OKI :)

Awatar użytkownika
Molesław
Posty: 2220
Rejestracja: ndz wrz 15, 2013 6:51 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Karmniki automatyczne

Post autor: Molesław » czw mar 12, 2015 6:51 pm

ja bym raczej nie inwestowała tyle kasy, tym bardziej, że ma takie przyciski. Jeśli kot jest w stanie zmieniać programy telewizyjne ew.wyłączyć telewizor, to taki karmnik jest pesteczką
W życiu piękne są tylko chwile...

Sihaja
Posty: 1087
Rejestracja: czw sty 08, 2015 9:46 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Karmniki automatyczne

Post autor: Sihaja » czw mar 12, 2015 7:02 pm

Molesław pisze:ja bym raczej nie inwestowała tyle kasy, tym bardziej, że ma takie przyciski. Jeśli kot jest w stanie zmieniać programy telewizyjne ew.wyłączyć telewizor, to taki karmnik jest pesteczką
Molesław, zauważ, że te przyciski są schowane. Pokrywka też jest tak zrobiona, że zachodzi na sam dół pojemnika. Karmik wygląda solidnie. Chociaż mnie nie było by na niego stać. Jeżeli Marzi ma taką kasę, to karmik wygląda ok, ciekawa jestem, co wymyśliłby mój Joachim, żeby go otworzyć.
Mój karmik był znacznie tańszy i spełnia swoją rolę, tylko muszę jednak taśmy używać, bo pokrywkę ten mój łobuz zdejmuje. Jestem pełna podziwu, bo naprawdę ja musze użyć dość siły, żeby to otworzyć... Ale jak zakleję taśmą dookoła to może ładnie nie wygląda, ale Trzyma się jak należy i łobuz nie daje rady z takim wynalazkiem :)

bonga
Posty: 839
Rejestracja: śr gru 02, 2015 9:22 am
Lokalizacja: okolice Łodzi

Re: Karmniki automatyczne

Post autor: bonga » pn lut 01, 2016 10:16 am

Witajcie,
mam podajnik TX4. Musi być zaklejony mocną taśmą od góry, bo kot sobie z nim radzi... Mam problem, że podajnik nie zatrzymuje się na komorze nr 2, przeskakuje od razu na 3, a potem w porze kiedy powinien się obrócić do numeru 3, przesuwa się na 4. Czy ktoś miał taki problem? Może kot coś popsuł, kiedy rozbroił jakiś czas temu podajnik, sama nie wiem.... Kilka razy po ponownym złożeniu otwierał się normalnie, a teraz od dłuższego czasu to samo.

Awatar użytkownika
maszaiwan
Posty: 884
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 10:19 am

Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: maszaiwan » pt maja 06, 2016 3:36 pm

Jak u Was sprawdzają się karmniki ?
Jakie macie i co sądzicie o ich obsłudze, niezawodności , itp. :)

Awatar użytkownika
edyta5013
Posty: 4907
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 4:06 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: edyta5013 » pt maja 06, 2016 4:05 pm

Ja mam ten zwykły dwukomorowy sprawdza się korzystam z niego do tej pory

Awatar użytkownika
Hana
Posty: 2689
Rejestracja: pn wrz 08, 2014 11:08 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Karmniki automatyczne dla kota

Post autor: Hana » pt maja 06, 2016 7:07 pm

http://kotycukrzycowe.pl/viewtopic.php?f=24&t=335

Posty z wątku, do którego jest link zostały przeniesione do obecnego - Inez

ODPOWIEDZ