Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycowego

Karmy komercyjne, BARF
Awatar użytkownika
necz
Posty: 1502
Rejestracja: czw mar 19, 2015 2:04 am

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: necz » śr paź 21, 2015 8:53 pm

A byłam kurcze wczoraj w Aldim i nawet widziałam to ustrojstwo. Ech, szkoda że nie wiedziałam, bo bym wzięła na spróbowanie. Ale to nic, na razie jedzie do mnie Smilla (Miamora sprzedają w Zooplusie w za dużych pakietach, coby próbować, więc poszukam w jakimś sklepie na miejscu), a w sobotę może i o Aldi zahaczę. Na razie kupiłam kilka tacek Animondy w smakach,które jeszcze wchodzą, ale mam coraz mniejsze pole manewru, więc muszę znaleźć alternatywę. Oby tylko szukanie nie skończyło się nawrotem srutek.

Awatar użytkownika
Zenek86
Posty: 296
Rejestracja: wt paź 13, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: Zenek86 » czw paź 22, 2015 10:47 am

Możesz zobaczyć Mimora na zwierzakowo.pl. Wiem, że tu wszyscy preferują zooplusa, ale zwierzakowo też jest spoko a Miamor jest w pakietach po 5 lub na sztuki.

Awatar użytkownika
necz
Posty: 1502
Rejestracja: czw mar 19, 2015 2:04 am

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: necz » ndz paź 25, 2015 4:31 pm

Kupiłam już Miamora sztuk jedna w Kakadu. Wybrałam się tam po Animondę, bo dopiero wieczorem zauważyłam, że została mi jedna sztuka koktajlu mięsnego, a cielęcinka już nie wchodzi. Cena za Animondę w Kakadu.... prawie 5 złotych :shock: , ale nabyć musiałam, bo wczorajsza próba z Bozitą i Smillą skończyła się tak, że się poryczałam. Najpierw rano bez protestów weszła porcja Bozity, ale następnej już nie chciała ruszyć. Nie chciała też Animondy w żadnym smaku, a Smilli zjadła dwa kawałeczki i odmówiła dalszej współpracy, po czym poszła na balkon i wyhaftowała te dwa kawałeczki. Dopiero po południu wcisnęłam w nią troszkę Animondy, a wieczorem dostała gotowanego kurczaka (tak, wiem, wiem, dziś jej skoczył cukier, ale coś zjeść musiała) i nagle wrócił jej apetyt i dobry humorek. Ale apetyt niestety na razie działa wybiórczo, znaczy tylko przy animondzie koktajl mięsny, no i wszelkich zakazanych rzeczach. Podejrzewam, że po Bozicie rozbolał ją brzuch i dlatego nie chciała nic jeść, więc na razie nie będę ryzykować i wstrzymam się z tym Miamorem parę dni. Pójdę też do Aldiego, zobaczyć czy jej ten ichni pokarm nie posmakuje, ale to też za kilka dni. Na razie niech żre koktajl i nie wydziwia. Ale dziękuję za polecenie nowego sklepu, bo widzę, że mają wołowinę z kurczakiem, której nie ma w zooplusie, a to jeszcze Zuzce wchodzi obok kotajlu.

fredziolina
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:11 am

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: fredziolina » pn paź 26, 2015 2:19 pm

Jestem pewna, że jej posmakuje :)
:thumbup:

Awatar użytkownika
Zenek86
Posty: 296
Rejestracja: wt paź 13, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: Zenek86 » pn paź 26, 2015 3:06 pm

A w Warmińsko-Mazurskim (chyba całym) nie ma Aldiego ;(

fredziolina
Posty: 71
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:11 am

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: fredziolina » pt lis 06, 2015 5:02 pm

Zenek86 jeśli chcesz mogę Ci kupić.
W dobie kurierskich przesyłek to pikuś ;)

Awatar użytkownika
Zenek86
Posty: 296
Rejestracja: wt paź 13, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: Zenek86 » sob lis 07, 2015 9:34 am

Dziękuję fredziolina :D chciałabym kiedyś spróbować z tą karmą także będę miła Twoją propozycję w pamięci :)

ana75
Posty: 2088
Rejestracja: czw sty 22, 2015 12:49 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: ana75 » sob lis 07, 2015 4:49 pm

A ja się przypominam, że też jest tu ;)
http://zoo-net.pl/29-topic-high-premium
Moja Stokrota i cała reszta kompanii żywi się puszkami w galarecie i od czasu do czasu pasztetami.

Awatar użytkownika
Zenek86
Posty: 296
Rejestracja: wt paź 13, 2015 1:31 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: Zenek86 » sob lis 07, 2015 5:50 pm

Ooo super :-) dziękuje bardzo :-) Animonda zaczyna nam się nudzić i przejadać to może spróbujemy następnym razem zamówić to cudo :-)

kameelka
Posty: 337
Rejestracja: wt mar 03, 2015 7:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie karmy komercyjne są odpowiednie dla kota cukrzycow

Post autor: kameelka » śr lis 11, 2015 2:05 pm

Sluchajcie dziś robiłam porządki i znalazłam zalegające saszetki sheba cuisine z kurczakiem. Marzi chyba pisała, że maja 16 nfe. Wbilam dane do kalkulatora i mi wyszło coś koło 7,1%. Dane były nastepujace:
białko 8,5
Tłuszcz 5
Włókno surowe 0,3
Popiół czyli materia nieorganiczne 2.
Czy mogę to podać jeść Waldkowi. W składzie widzę jednak zboża, wiec chyba nie.

ODPOWIEDZ